niedziela, 25 sierpnia 2013

Witam serdecznie


Nazywam się Beata i kocham się w gotowaniu. Gotuję głównie dla siebie i rodziny, więc rozumiem codzienne wyzwania z serii: „nie mam pomysłu na obiad”. Lata doświadczenia, szereg warsztatów i lektury pozwoliły mi z uśmiechem podchodzić do tego wyzwania. Choć kuchnia polska ma szczególne miejsce w moim sercu, lubię eksperymentować i próbować nowych smaków. 

Co tutaj robię? Przyjaciele, znajomi i znajomi znajomych pytają mnie często o przepisy i moje „sposoby na”. Ten blog powstał z chęci dzielenia się z Wami moją pasją i wiedzą. W końcu nie ma nic lepszego, jak rozpieszczanie podniebienia własnego i swoich bliskich… Jeśli się zgadzasz, to ten blog jest miejscem dla Ciebie. Baw się dobrze, eksperymentuj, a jeśli chcesz mnie o coś zapytać dodaj komentarz lub skorzystać z zakładki Kontakt. Smacznego!

7 komentarzy:

 1. Pani Beatko jestem pod wrażeniem ! blog świetnie prowadzony, przepisy wszystkie do wykorzystania, można powiedzieć w moim guście ponieważ lubię eksperymentować w kuchni dogadzając rodzince :) pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję, cieszę się że moje przepisy są przydatne- pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pozdrawiam pani Beato, dziękuję za tę stronę z przepisami :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeśli choć trochę się przydaje jest mi bardzo miło. Dziękuję i pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Pewnie znajdę tu sporo przepisów jakie mnie zainteresują. Też lubię pichcić i testować nowe dania. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń